Competitie

Een groot deel van onze jeugdleden speelt elk jaar competitie. De indeling en het speelschema van de voorjaarscompetitie 2019 vind je hier.

Alle jeugdcompetitieteams worden de Jeugdcommissie op advies van de trainers van Bas Klijn Tennisschool. De trainers kennen de speelstijl en speelsterkte van de kinderen immers het best, en kan er het best voor zorgen dat de kinderen in een team komen waar zij allemaal op hun plek zijn.

Jeugd voorjaarcompetitie 2019

Klik [HIER] voor een overzicht van de teams + een link naar de KNLTB site per team. 

De namen met © erachter zijn aangewezen als captain. Zij ontvangen een mail met meer informatie over het verloop van de voorjaarscompetitie.

 

 

Voorjaarscompetitie 2019 Jeugd + jong volwassenen Speeldagen thuis  
      Zondag 31 maart 2019 Zondag 7 april 2019 Zondag 14 april 2019 Maandag 22 april 2019 Zondag 12 mei 2019 Zondag 19 mei 2019 Zondag 26 mei 2019 Zondag 2 juni 2019 Maandag 10 juni 2019   Poule informatie met speelschema, aanvangstijden & tegenstanders
      T = Thuis, U = Uit    
Rood 1   Rood 1 - Afdeling 25    T U U U U U T U   https://tenniskids.toernooi.nl/sport/draw.aspx?id=6B0BEB6A-3710-4901-A19D-5C465173C962&draw=18
Rood 2   Rood 2 - Afdeling 71   T U U U U T U U   https://tenniskids.toernooi.nl/sport/draw.aspx?id=6B0BEB6A-3710-4901-A19D-5C465173C962&draw=164
Oranje 2 - Team 1   Oranje 2 - Afdeling 199   U U U U T U U U   https://tenniskids.toernooi.nl/sport/draw.aspx?id=6B0BEB6A-3710-4901-A19D-5C465173C962&draw=527
Oranje 2 - Team 2   Oranje 2 - Afdeling 200   U U U U U T U U   https://tenniskids.toernooi.nl/sport/draw.aspx?id=6B0BEB6A-3710-4901-A19D-5C465173C962&draw=528
Oranje 2 - Team 3   Oranje 2 - Afdeling 182   U U T U U U U T   https://tenniskids.toernooi.nl/sport/draw.aspx?id=6B0BEB6A-3710-4901-A19D-5C465173C962&draw=510
Groen 1   Groen 1 - Afdeling 13   T U T U U T U     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/1059
Groen 2   Groen 2 - Afdeling 112   T U T U T U T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/3595
Gemengd t/m 14 - Team 1   1e klasse - Afdeling 1   U T U T T vrij U     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/176
Jongens t/m 14 - Team 1   2e klasse - Afdeling 9   U T U T T U T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/133
Meisjes t/m 17 - Team 1   1 klasse - Afdeling 4   T U T U U U T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/1354
Gemengd  t/m 17 - Team 1   1e kasse - Afdeling 5   U T U T T U U     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/246
Jongens t/m 17 - Team 1   Hoofdklasse - Afdeling 2   U T U T T U T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/179
Jongens t/m 17 - Team 2   1e klasse - Afdeling 3   T U T U U T T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/232
Jongens t/m 17 - Team 3   2e klasse - Afdeling 10   U T U T U T U     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/573
Jongens t/m 17 - Team 4   2e klasse - Afdeling 5   T U T U T U T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/578
Gemengd 1   4e klasse - Afdeling 4   U T U T T U T     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/1293
Gemengd 2    5e klasse - Afdeling 3   T U T U T U U     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/1341
Heren 1 - 5e klasse   5 klasse - Afdeling 7   T U T U U T U     https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/522
                           
Jeugd competitie overzicht